< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=641140479061166&ev=PageView&noscript=1" />

Як вибрати стільці для кемпінгу для оптових і приватних торгових марок у 2026 році

Apr 21, 2026

Залишити повідомлення

Чому лише ціна за одиницю не завадить покупцям крісел для кемпінгу B2B

 

Вибір aвиробник стільців для кемпінгузаснована виключно на ціні FOB створює приховані витрати, які знижують роздрібну маржу на 15–20%. Стілець, який коштує 3,50 доларів США, може мати вищу загальну вартість, ніж модель вартістю 4,20 доларів США, якщо врахувати ставки повернення через зрив швів, затримку контейнера через неефективну упаковку або повернення платежів через відсутність документації відповідності.

Для покупцівстільці для кемпінгу оптому 2026 році оцінка постачальника повинна включати допуск на товщину стінки труби (±0,05 мм), рейтинг адгезії порошкового покриття, дані про міцність тканини на розрив і підтверджені сертифікати випробування на навантаження. Априватний постачальник стільців для кемпінгуповинні надавати звіти SGS або TÜV-а не-власні документи про пропуск.

У цьому посібнику детально описано специфікації матеріалів,-вимоги до каналу та протоколи запитів пропозицій для закупівлі відФабрика кемпінгових стільців Китайз сертифікатами ISO9001 і BSCI.

[Покажчик місця заповнення зображення: інспектор з контролю якості вимірював товщину стінки сталевої труби цифровим мікрометром на виробничій лінії Sunwee|Рекомендована назва файлу: sunwee-factory-tube-thickness-qc-inspection.jpg|Альтернативний текст: інспектор контролю якості перевіряє товщину стінки сталевої труби 1,0 мм для оптових кемпінгових стільців на фабриці Sunwee BSCI]

 

Канал продажів визначає архітектуру крісла

Різні канали розподілу вимагають різних конфігурацій продукту. Авиробник стільців для кемпінгуобслуговуючи великі-роздрібні торговці, виробляє інші специфікації, ніж той, що постачає преміум торгові марки.

 

Велика роздрібна{0}}коробка (Walmart, Target, Costco, Carrefour)

Масові торговці вимагають суворих сертифікатів ефективності упаковки та безпеки:

  • Рама:19 мм × 0,9 мм вуглецева сталь, порошкове -покриття 60–80 мкм
  • Тканина:Оксфордський поліестер 600D, 180–200 GSM, водяний стовп 180 мм
  • Вантажопідйомність:250–300 фунтів (113–136 кг), вказано на продукті
  • Відповідність:Необхідні сторонні звіти BIFMA X5.1 (США) або EN 581-2 (ЄС)
  • Упаковка:Поліетиленовий пакет + кольоровий рукав, 10 одиниць у головній коробці
  • Завантаження:2800–3200 одиниць на контейнер 40 HQ
  • Час виконання:45–60 днів з моменту депозиту

 

E-Commerce & DTC (Amazon, Shopify, Wayfair)

Габаритна вага (DIM ваги) збільшує витрати на виконання. Кожні 5 см складеної товщини додають 0,80–1,20 USD за одиницю:

  • Рама:Тонкостінна-сталь або алюміній 6061 для зменшення ваги
  • Розміри в складеному вигляді:Максимальний розмір 95 × 18 × 18 см для стандартного розміру FBA
  • Упаковка:Індивідуальна кольорова коробка з сертифікатом ISTA 3A-на падіння
  • логотип:Теплопередача або вишивка (трафаретний друк тріскається під час транспортування)
  • Цільова вага:Менше 2,5 кг на одиницю
  • Завантаження:3500–4200 одиниць на 40 HQ з оптимізованим вкладенням

Ознайомтеся з нашою категорією «Легкі стільці» для-моделей, оптимізованих для електронної комерції.

 

Спеціалізовані торгові марки для активного відпочинку (REI, Decathlon, Kathmandu)

Роздрібні торговці преміум-класу вимагають диференціації матеріалів і розширеної гарантії:

  • Рама:Алюмінієвий сплав 7075, анодована обробка, товщина стінки 1,2–1,5 мм
  • Тканина:900D Оксфорд або розчинний{1}}акрил (еквівалент Sunbrella), УФ 50+
  • Тестування:EN 581-2, клас 3 (більше або дорівнює 120 кг), випробування динамічним навантаженням 5000 циклів
  • Хімічні:Відповідність REACH SVHC, барвники без AZO-, CA Prop 65
  • MOQ:500–1000 одиниць на SKU з індивідуальним допуском на колір
  • Час виконання:50–65 днів (продовжено для процесу анодування)

Для програм для важких-навантажень перегляньте наші специфікації для важких крісел.

 

Рекламні та сезонні канали

Чутливість до ціни домінує, але уникайте товщини труб менше 0,7 мм:

  • Рама:19 мм × 0,7–0,8 мм вуглецева сталь, одношарове-порошкове покриття
  • Тканина:420D–600D поліестер, 120–140 GSM
  • Вантажопідйомність:100–120 кг (не перевищувати)
  • Аксесуари:Не використовуйте підстаканники та м’які ручки, якщо не зазначено
  • MOQ:3,000+ одиниць для базової ціни

info-960-639

Технічні характеристики матеріалів, які визначають інтенсивність відмов

 

Порівняння матеріалів рами

Параметр Вуглецева сталь Q195 Вуглецева сталь Q235 6061-T6 алюміній 7075-T6 алюміній
Діаметр труби 19–22 мм 19–22 мм 16-19 мм 14-16 мм
Товщина стінки 0,7–0,9 мм 0,9–1,1 мм 1,0–1,3 мм 1,2–1,5 мм
Вага одиниці 2,8–3,5 кг 3,0–3,8 кг 1,8–2,4 кг 1,6–2,0 кг
Вага Ємність 100-130 кг 120-150 кг 100-120 кг 100-120 кг
Стійкість до корозії Залежить від порошкового покриття Залежить від порошкового покриття Натуральний оксидний шар Необхідно анодований
Індекс цін FOB 1.0x 1.1–1.2x 1.8–2.2x 2.5–3.0x
Час виконання 35-45 днів 40-50 днів 45-55 днів 50-60 днів

 

Деньє тканини та стандарти GSM

Економічний рівень (поліестер 420D):

  • Вага: 120–140 GSM
  • Водонепроникність: стовпчик 80–100 мм
  • Міцність на розрив: 18 кг основи / 16 кг качка
  • Життєвий цикл: 2–3 сезони, лише в рекламних цілях

 

Стандартний рівень (600D Oxford):

  • Вага: 180–200 GSM
  • Водонепроникність: стовпчик 180–220 мм
  • Подвійні шви-з приклеєною нейлоновою ниткою
  • Життєвий цикл: 4–5 сезонів, велика-стандартна коробка

 

Premium Tier (900D Oxford / Textilene):

  • Вага: 240–280 GSM
  • Водонепроникність: 300 мм + колонка
  • Арматура-закріпленняв точках напруги
  • Життєвий цикл: 7–10 сезонів, спеціальний роздрібний продаж

 

info-600-800

Регіональні вимоги до відповідності та тестування

Європейський Союз (EN 581-2)

Обов’язкове для всіх вуличних сидінь, що продаються на ринках ЄС:

  • 1 клас:Статичне навантаження менше або дорівнює 100 кг
  • 2 клас:Статичне навантаження 100–120 кг
  • 3 клас:Статичне навантаження більше або дорівнює 120 кг
  • Тестування:Статична навантаження 110 кг за 1 годину, 5000 динамічних циклів, стійкість до перекидання
  • Документація:Потрібен-звіт третьої сторони від TÜV, SGS або Intertek
  • Хімічні:REACH SVHC, АЗО-безбарвники, формальдегід<75 ppm

    США (BIFMA X5.1 / ASTM)

    Немає федерального стандарту, але великі роздрібні продавці вимагають:

    • Статичне навантаження:136 кг (300 фунтів), зосереджених на сидінні
    • Маркування:Масова ємність, видима на продукті або коробці
    • Каліфорнія:Попередження Prop 65, якщо вміст свинцю/кадмію перевищує порогові значення
    • МИТНИЦЯ:Маркування країни походження (COO) на кожній одиниці

      Австралія та Нова Зеландія (AS/NZS 4442)

      Екстремальні вимоги до ультрафіолетового випромінювання та берегової корозії:

      • УФ стійкість:300–500 годин мінімальної обробки стабілізатором
      • Сольовий спрей:48–72 години для прибережних роздрібних каналів
      • Маркування:Обов'язкове маркування місткості в кг
      • Тканина:Розчин-бажано пофарбований (ступінь стійкості кольору 4–5)

       

 

Контрольний список для подання запитів пропозицій для точних пропозицій

При зверненні до аФабрика кемпінгових стільців Китай, надайте ці специфікації, щоб отримати порівняльні пропозиції:

Необхідна інформація

  1. Цільовий ринок(и):ЄС, США, Австралія чи мульти{0}}регіон (визначає витрати на відповідність)
  2. Річний обсяг:Одиниці за SKU та проектовані контейнери (впливає на ціну матеріалів)
  3. Цільовий діапазон цін FOB:На крісло або на контейнер (можливість заміни матеріалу)
  4. Вантажопідйомність:100 кг, 150 кг або 200+ кг (визначає товщину труби)
  5. Матеріал рами:Сталь Q195/Q235, алюміній 6061 або алюміній 7075
  6. Специфікація тканини:420D/600D/900D, вага GSM, рейтинг водяного стовпа
  7. Аксесуари:Підстаканник, бічна кишеня, сумка для перенесення, відкидний механізм
  8. Упаковка:Тільки поліетиленовий пакет, кольорова коробка або роздрібна{0}}готова зі вставками
  9. Сертифікати:Звіт EN581, аудит BSCI, сертифікат випробування SGS
  10. Час виконання:Стандартний (45–60 днів) або прискорений (30 днів, +8–12% вартості)

Необов’язковий, але рекомендований

  • CAD-креслення або технічний пакет із критичними розмірами
  • Еталонні зразки (продукція конкурентів, прийнятна для відповідності)
  • Коди Pantone TPX для відповідності кольору тканини (допуск ±4 Delta E)
  • Сезонний календар попиту (впливає на розподіл робочих місць)

Вертикальна інтеграція має значення. Авиробник стільців для кемпінгуіз-власною обробкою металу, порошковим фарбуванням, шиттям і складанням-як Fujian Sunwee Outdoor Co., Ltd. (останнє. 1997)-контролює якість на кожному етапі та скорочує час виконання на 10–15 днів порівняно зі складальниками, які віддають компоненти аутсорсингу.

 

Ефективність завантаження та пакування контейнерів

Кожен кубічний сантиметр впливає на вартість доставки FCL. Оптимізувати перед підтвердженням замовлення на замовлення:

Тип крісла Розміри коробки (см) Одиниць в коробці Одиниць на 40 HQ CBM на одиницю
Базове складання (вкладене) 55 × 45 × 8 1 3,200–3,500 0.0115
Директорське крісло 85 × 55 × 12 1 1,800–2,100 0.0210
Компактний, оптимізований 50 × 41 × 86 (3 шт.) 3 4,500–5,000 0.0085
Надміцне крісло 60 × 50 × 15 1 2,400–2,700 0.0155

A приватний постачальник стільців для кемпінгущо конструкції для логістики можуть зменшити вартість транспортування одного крісла на 8–12% за рахунок складних конструкцій і оптимізації коробки. Запитуйте упакований CBM, перш ніж завершувати MOQ.

 

FAQ

З: Яка товщина стінки труби потрібна для крісла для кемпінгу вагою 150 кг?

В: Мінімум 0,9 мм на 19-міліметровій вуглецевій сталі Q235 або 1,3 мм на 16-міліметровому алюмінії 6061-T6. Вимагайте звіти про перевірку мікрометрів і сертифікати випробувань на розтяг у свого постачальника перед виробництвом.

З: Чи можу я змішувати різні моделі стільців в одному контейнері 40HQ без додаткових витрат?

A: Так. Sunwee дозволяє змішувати SKU з мінімум 200 одиницями на модель. Це оптимізує простір контейнера для роздрібних торговців, які тестують кілька рівнів продуктів. Змішане завантаження не впливає на ціну FOB.

З: Як ви підбираєте колір тканини для програм приватних торгових марок із кількома серіями?

A: Ми використовуємо текстильні стандарти Pantone TPX і зберігаємо фізичні зразки для повторних замовлень. Допуск підбору кольорів становить ±4 одиниці Delta E при освітленні D65. Зберігання зразків забезпечує послідовність протягом 12+-місячних виробничих циклів.

Запит на пропозицію крісла для кемпінгу OEM/ODM

 

 

Послати повідомлення
ти це мрієш, ми розробляємо це
Fujian Sunwee Outdoor Co., Ltd
Зв’яжіться з нами